O nas

Tomasz Mroczkowski

Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu procesów sądowych, obsłudze podmiotów gospodarczych i jednostek samorządowych.

Specjalizuje się w szeroko pojętym doradztwie prawnym dla spółek prawa handlowego, indywidualnych działalności gospodarczych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, sporów przed sądami oraz postępowań egzekucyjnych. Dzięki wieloletniej współpracy z urzędami administracji publicznej doskonale orientuje się także w specyfice prawa i procedury administracyjnej, z powodzeniem prowadząc postępowania przed organami administracji i zakładami ubezpieczeń.

W sprawach indywidualnych udziela porad i prowadzi przed sądami postępowania z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, tym sprawy: majątkowe, windykacyjne, odszkodowawcze, spadkowe, związane z regulowaniem stanów prawnych nieruchomości, a także sprawy rozwodowe i alimentacyjne.

Aktualnie zajmuje się stałą obsługą kilku podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego oraz prowadzi kilkadziesiąt postępowań sądowych w sprawach indywidualnych.

Absolwent prawa oraz administracji publicznej na Wydziale Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, od 2011 roku wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez OIRP w Toruniu pod numerem Tr(W)-257.