Oferta

Klienci indywidualni

Zostałeś bezpodstawnie zwolniony z pracy? Nie możesz dogadać się z rodzeństwem w kwestii podziału spadku? Sąsiad bezprawnie zajął część Twojej nieruchomości? Poręczyłeś kredyt znajomemu, a on przestał go spłacać?

Każdemu z nas zdarzają się konfliktowe sytuacje, które zmuszają nas do dochodzenia swoich racji przed sądem. Jesteśmy po to, by ułatwić ten proces. Pomagamy na każdym etapie sporu: od próby polubownego załatwienia sprawy, poprzez reprezentację naszych Klientów na rozprawach, redagowanie pism do sądu, aż do skutecznej egzekucji.


Mamy duże doświadczenie w załatwianiu spraw przed urzędami administracji publicznej. Pomagamy w kontaktach z urzędnikami, walczymy z przejawami biurokracji, a w razie niekorzystnej dla naszych Klientów decyzji – sporządzamy odwołania, a także reprezentujemy przed sądami administracyjnymi.

Kładziemy szczególny nacisk na jasną i precyzyjną komunikację z naszymi Klientami. Staramy się nie tylko profesjonalnie załatwiać sprawy, ale także w sposób przystępny wyjaśniać wszelkie zawiłości przepisów prawnych. Bez problemu znajdziemy dogodny dla Ciebie czas na spotkanie czy choćby telefoniczną rozmowę – zawsze, gdy będziesz tego potrzebował.